Категории программ

Скачать бесплатно без регистрации и ожидания
Оглавление Поиск Наверх
Подробно о закачке
Скачать Аваст - Avast Free Antivirus Версия:7

Avast Free Antivirus 7 продовжує утримувати місце в ТОПі безкоштовних антивірусів з функцією безпеки з гібридним оновленням технологій, аналіз репутації файлів і багато чого іншого. Незалежні тести трохи слабше комерческих антивірусів, проте більш, ніж 150 мільйонів людей довіряють безпеку - Avast. Конкурувати з платними, так і безкоштовні програмами безпеки, Avast створив єдиний підхід до безпеки комп'ютера. Давно минули ті дні, коли химерний інтерфейс Avastа робив його несерйозним, зараз він доступний і надійний, з значний списком безкоштовних функцій і сильний, хоча і не топовий, результат тестів продуктивності.

 

Установка Avast 7 

Avast поліпшив свій процес установки так що тепер він швидше, ніж раніше. Це не найшвидший на ринку, зате самий безпечний, стандартна установка зайняла близько трьох хвилин. 

Щоб уникнути установки гаджета в новій Windows 7 і Vista, або встановлення нового доповнення до браузера WebRep, вам потрібно вибрати варіант Вибіркова установка і зняти ссответствующей галочки 

Автоматична установка цих функцій не схвалюється, хоча Avast не передбачає чіткий метод для видалення їх. 

З позитивного боку, установка Avast не вимагає перезавантаження, і, використовуючи свої Uninstall Tool ми не виявили залишки в реєстрі або на робочому столі. Avast заявила, що програма установки скоротилася для всіх трьох версій приблизно на 20 відсотків, хоча це все ще велике завантаження становить близько 70 Мб для безкоштовної версії. 

Нові установки Avast опція, доступна тільки в користувальницькому меню установки, дозволяє завантажити Avast якості вторинної програми безпеки на додаток до вашої основної. Ми не великі шанувальники цієї опції безпеки, тому що вона може забрати всі ресурси системи, і фактично не робить вас більш безпечним. 

 

Інтерфейс Avast 7 

Інтерфейс Avast 7 в не сильно змінилася за останні три версії. Як правило відбулися вже нескоторие декоративні зміни, потемніння кольору. Наприклад, є великі графіки, щоб проілюструвати більш туманні концепції безпеки, які мають можливість вимикач. Це може здатися марною річчю, але це насправді дуже потрібна, тому що він допомагає вам представити, яка з усіх найбільш складних функцій Avast тримає вас у безпеці без нудних термінів. 

Виділені зі знайомими квітами безпеки для безпечного зеленого і червоного для небезпечних, Основна вкладка дає до сучасної інформації про стан щита, авто-оновлення, вірусів, версію програми, і чи буде мовчати / ігровий режим. Там також ненав'язливе оголошення закликаю вас перейти на Avast Internet Security 7, якщо ви використовуєте безкоштовну версію, а також можливість підключення рахунком Avast. (Це для інструменту управління Avast Web, як очікується, буде жива близько місяця з моменту, коли цей огляд опублікований.) 

Основна вкладка містить два підменю, Хмарні послуги і статистика. Колишній показує вам, як сервери Avast допомагають захистити Вас, і пропонує кнопку Настройка. 

Останній призначений для тих безстрашних людей, які цікаво подивитися, як щити Avast, були проти проведення загрози. Це місце, де ви можете отримати математики виродок далі. Для кожного щита, вона розповість вам, як багато файлів були відскановані і коли, і представляє дані в стислому графіку. 

Avast 2013 включає в себе гібридну технологію оновлення для виштовхування оновлень безпеки для Вас швидше. 

Сканування жити на другій вкладці, де ви можете вибрати і налаштувати чотири стандартні типи сканування, плюс користувача опції сканування розташований у правому нижньому кутку. У режимі реального часу щити живуть в третій вкладці, і знову чистий інтерфейс вступає в гру тут, як навігацію, що може бути безлад опцій і можливостей, замість цього простий. Щити перераховані на лівій, або ви можете вибрати один з інтерактивних колесо щита в головному вікні. 

Натисніть на щит, щоб показати в режимі реального часу графік, що програми були захистити вас від, за допомогою кнопки Stop і налаштування параметрів у верхній частині вікна. Ще одна кнопка у верхньому приведе вас до додаткових налаштувань для цього щита, а також посилання на дні піддавати історії щита у вигляді графа і експортувати у файл журналу. 

Додаткові вкладки захисту призводить до AutoSandbox, Browser Protection, Remote Assistance та блокування сайту інструментами. Avast Pro Antivirus і Avast Internet Security користувачі також отримують антиспам, Sandbox, і SafeZone варіантів. Технічне обслуговування та ринку вкладки завершують опції. Як і слід було очікувати, обслуговування для поновлення програми, перевіряючи карантину (так званий грудей Вірус,) і керування підпискою, в той час як ринок закладка нового варіант для покупки додаткових компонентів безпеки.
Данные

Размер98 Мб
Скачиваний1009
Язык Многоязычность
Изменен2013-02-03

Скачать

Добавить комментарий

You are here:   ГлавнаяПроигрыватели