Категории программ

Скачать бесплатно без регистрации и ожидания
Оглавление Поиск Наверх
Подробно о закачке
Скачать AVG AntiVirus Free Версія Версия:2013

AVG на поновлення в 2013 році поглядом у майбутнє, з усіх сил, щоб подолати проблеми минулого. Там в новий інтерфейс, оптимізований для Windows 8, що дійсно робить свита простіше у використанні, і пакет знову вирішує свою тривалу процедуру установки. Тим не менш, одна з кращих нових функцій в AVG був фактично запроваджено в середині року оновлення протягом 2012 року.

 

Установка AVG 

Ми виявили, що програма може піти від завершення завантаження готових до використання приблизно через 5 хвилин. 

AVG, рекламували її п'ять-екран установки протягом декількох років. Хоча це правда, що процес продовжує бути короткою, дуже важливо, щоб викликати кілька поліпшень і один кричущий заковика. 

Програма установки сама зараз важить 33 Мб, в порівнянні з більш ніж 100 Мб два роки тому. Програма установки також не вимагає перезавантаження. Це не дивно для Windows 8, але навіть на комп'ютерах під управлінням Windows 7 і старше, установка AVG буде перезавантаження безкоштовно. На жаль, не тільки вам все одно доведеться відмовитися від панелі інструментів AVG і SafeSearch, якщо ви не хочете їх, але навіть якщо ви тільки вибрати на панелі інструментів, вона commandeers за замовчуванням адресному рядку пошуку Firefox. Це, звичайно, проблематично, тому що панель інструментів надає деякі важливі параметри безпеки, такі як AVG не відслідковують. 

AVG втрачає очки, а також форс-закриваючи браузер без попередження під час установки, і не адаптується параметри установки в Windows 8. AVG збереглися невеликі прапорці з попередніми роками, які важко використовувати на дотик. 

Більш сприятливою для клієнта підхід був би піти на відмову в процес, який не рухатися вперед, поки користувач приймає рішення. Зрештою, це те, що робить, коли AVG прошу вас вибирати між AVG Free або 30-денна пробна версія AVG Internet Security. 

Чи не повинні ми бути зроблено з пошуку реквізиції двигун зараз? 

 

Інтерфейс AVG 

Windows 8 змусив кожного виробника програмного забезпечення для Windows навколо, щоб переглянути, як його програми дивляться, і це добре. Будь ногами і кричати, або радісно стрибали, розробники програмного забезпечення міняються, як вони роблять свої програми для Windows, а AVG нічим не відрізняється. 

Хоча Security Suite була використовуючи варіації одного й того ж інтерфейсу протягом багатьох років, в 2013 році люксі була перебудована на новий, який охоплює більшу, сміливо кольору, плитки, такі як кнопки, які повинні відчувати себе як вдома в Windows 8. 

Новий головний інтерфейс викладено особливості AVG в чистому, розбірливо. У правому верхньому куті є посилання на звіти, підтримка та параметри. На перший погляд, список опцій в переважній більшості довго, але навігації вражаюче точної на сенсорному екрані. Він містить прямі посилання на функції, які також доступні за плитки, які займають велику частину інтерфейсу. 

Далі на шляху вниз головний екран повідомлення статус захисту в зелений або червоний безпечним для небезпечно, а потім Є три ряди плитки. У першому рядку яскраво-зелені плитки посилання на основні опції безпеки: комп'ютер, веб-браузер, Identity, електронної пошти, і Firewall. Другий ряд: синій, і посилання на оптимізації продуктивності AVG, в батьківський контроль, резервне копіювання і LiveKive служби. Поруч з LiveKive є кнопка для AVG програми, нові послуги, які не були виявлені на момент написання статті. 

Третій рядок містить два чирка кнопки, одна для початку сканування і одну для оновлення файлів описів вірусів. Якщо ви працюєте AVG Free, нижній чверті інтерфейсу оголошення перейти на AVG Internet Security 2013 році. За кожною з кнопок більш глибоке занурення в пов'язаних з нею функцій. В комп'ютері, наприклад, у вас є доступ до антивірусної і антіруткіт сканування, статистики та конфігурацій. 

Інтерфейс в основному високо судноплавних, за винятком того, що люди з Windows 8 сенсорними екранами могли знайти третього рівня вниз складно без миші. Якщо ви йдете в конфігураціях або інший більш глибокий рівень настройки, додаткові параметри настройки все ще може бути занадто малий для деяких людей легко регулювати. 

У відзначити, що AVG, по суті працює Windows 7 програма з Windows 8 пов'язки. Це відкриває для робочого режиму, і працює в одному вікні, не займає весь екран. Цілком можливо, що було під капотом поліпшень, які дозволять AVG адаптуватися до метро інтерфейс легко, але це поки не доступна. 

 

Особливості та підтримка 

Хоча інтерфейс є новим, і, як ви побачите нижче, поліпшення продуктивності є приголомшливими, фокус AVG, в 2013 році не було штовхати агресивної нових технологій безпеки. Це нормально. Замість цього, акцент у цьому році був принести деякі технології, які існують у конкурентів у величезних, AVG, 128-мільйонна база активних користувачів. 

Коли ви починаєте AVG в перший раз, з'являється вікно основного інтерфейсу, який сприяє посилання на свої нові, вільні 24-7 підтримка по телефону; AVG Android додатків, а також керівництво по початку роботи. В якості одного з найбільш відомих імен в Windows, безпека, нам подобається, що AVG робить його легким для новачків, щоб пристосуватися. 

Там у новій системі репутації файлів, які AVG також використовуються в поєднанні з його сканування для сканування значно швидше, ніж раніше. В принципі, він дивиться на файл в порядку, що його біти були збережені на диску, а не в порядку дереву каталогу файлів. Це може здатися дешеве, але, як контрольні показники нижче шоу, це ефективний метод. За перехресних посилань, що дані з тим, що інші користувачі AVG працює, AVG здатний створити більш ефективну мережу для блокування шкідливих файлів. 

Файл репутація є продовженням AVG, "розумні сканування", яка використовує поведінкові мережі виявлення AVG для сканування файлів відомих безпечних один раз, і повторне сканування їх тільки тоді, коли він виявляє зміни. Як і його конкуренти, мережа AVG, складаються з своєї бази користувачів анонімно збір даних до хмари. Ви можете відмовитися від сприяння ваших даних при установці, або з меню опцій. AVG говорить відмови від участі не буде негативно впливати на безпеку.
Данные

Размер8 Мб
Скачиваний900
Язык Многоязычность
Изменен2013-02-03

Скачать

Добавить комментарий

You are here:   ГлавнаяОфисные программыОфисМЕТРИКА для учёта рабочего времени сотрудников