Категории программ

Скачать бесплатно без регистрации и ожидания
Оглавление Поиск Наверх
Подробно о закачке
Скачать Ad-Aware Free Antivirus Версия:10

Нові власники оновили Lavasoft Ad-Aware до такої міри, що тепер він не має практично нічого спільного зі своїми попередниками, крім функції. Хоча назва Ad-Aware залишається таким же, як це було впродовж останніх 13 років, все від користувача інтерфейсу до коду управління Ad-Aware є зовсім новим. 

 

Установка Ad-Aware 

Установка Ad-Aware проста, але вона все одно вибирають вас в за умовчанням для Ad-Aware браузер панель інструментів для Internet Explorer і Firefox. Установка програмного забезпечення повинні отримати вашу програму, встановлену як можна швидше, з мінімальною вимогою для втручання людини, в його установку. Процес установки Ad-Aware яскравий і безболісний. 

На відміну від майже всіх своїх конкурентів, вона не вимагає, щоб ви зареєструвалися, щоб використовувати безкоштовну версію або випробування платних оновлень. Що це робити за аналогією з конкурентами на установку добре, хоча: він автоматично завантажує нові файли описів вірусів і проводиться перевірка. Перезавантаження, на жаль, вимагає, ось і професійних ризиків для безпеки, які мають глибоку значущість в ОС Windows. 

 

Інтерфейс 

Головна причина, що новий Ad-Aware має хороші шанси на виживання у тому, що він, нарешті, використовувати продукт знову. Пішли в тристоронньому вертикальних зрізів, замінив, а не з більш традиційної розкладкою. Не в відміну від істотних змін інтерфейсу, Avast введені для своєї п'ятої версії, примхливість інтерфейсу була замінена на зручність використання. Інтерфейс розділений на три горизонтальні ділянки: верхня містить навігацію на головну сторінку, інформація та параметри, а друга показує вам велике, захист значок стану з посиланнями заглиблюватися в останнє захист праворуч, і більшість інтерфейс пропонує додаткові засоби захисту, такі як ігровий режим, брандмауер і безпечний перегляд. 

Інтерфейс багатопотоковий, що означає, що за допомогою тексту «хлібні крихти» ви можете легко знайти свій шлях назад через інтерфейс так, як ви прийшли, або безпосередньо на головному екрані.

Хоча інструменти поділяються на основні та додаткові, всі вони мають кнопки на головному екрані для швидкого перемикання. Більш просунуті варіанти конфігурації і раніше доступні, але, як і більшість конкурентів, вони були поховані на один рівень вниз, щоб не бентежити початківців, так і зберегти візуальний безлад до мінімуму. Натисніть на назву будь-якої функції і спливаючі містить коротке пояснення того, що він робить. Натисніть на значок шестерінки поруч з ним, щоб зануритися в параметри конфігурації.
Данные

Размер25 Мб
Скачиваний884
Язык Многоязычность
Изменен2013-02-03

Скачать

Добавить комментарий

You are here:   ГлавнаяБаза данныхТелефонный справочник Казани и Казанской области