Категории программ

Скачать бесплатно без регистрации и ожидания
Оглавление Поиск Наверх
Подробно о закачке
Скачать антивирус Avira Free Antivirus Версия:2013

Установка антивіруса AviraІнтерфейс установки покращився, став яскравий, і це може викликати проблеми для деяких людей. Потрапляючи в Avira ніколи не було простіше, і вона як і раніше має 2 кнопки, включаючи Встановити. Компанія стверджує, що вона розробила установку в 2 кліка, в якому Авір забезпечує той же рівень захисту, як і раніше, і без зайвого клопоту. У будь-якому випадку, установка є найпростішим з основних безкоштовних антивірусних пакетів. 

Два кнопкою миші процес буде автоматично визначати конкуруючих компонентів безпеки і видаляти їх, так що будьте обережні, якщо ви думаєте, що буде більш безпечним шляхом запуску двох перекриваються AVS.

Однак, це буває настільки агресивно, що іноді програма не буде встановлена належним чином. Конфлікт між Avira і Security Suite раніше встановленого на нашому тестовому комп'ютері, який залишив півдюжини ключів реєстру за викликав комп'ютер до краху, в результаті чого "синього екрану смерті" у противному випадку стабільної комп'ютера. Зрештою, чи є це вина Avira або попередній пакет безпеки не має значення. Ніхто не хоче зіткнутися з BSOD при установці програми, і більшість людей будуть звинувачувати нове програмне забезпечення.Ще одне клацання ви відкриєте для себе панель інструментів Ask.com і пошукова система перенаправлення, але принаймні Avira ввічливі: це Opt-In, не відмовитися, досвід. Панель екрану себе трохи незрозуміло: це насправді WebGuard особливість компанії Avira, живлення від двигуна пошуку Ask.com, який є частиною панелі інструментів.

Там також можливість мати Ask.com став замовчуванням двигун вашого браузера, хоча це не вибраний за умовчанням.Ми обговоримо панелі інструментів і змін до нього в 2013 версії в особливості нижче.В кінці процесу установки, Avira почнеться швидке сканування. На нашій тестовій машині, вона займає близько 1 хвилини, 43 секунд, щоб закінчити, цілком розумно чекати, щоб встояти перед люкс готові до роботи. Інтерфейс антивіруса AviraІнтерфейс практично не змінився в порівнянні з минулим роком.

Це була оптимальною для включення нових функцій, але це ж зовнішній вигляд, як у 2012 версії. Це цілком прийнятно, так як інтерфейс простий і міміка у багатьох конкурентів.Лівоюнавігаційної показує вам свої інструменти, а на центральній панелі фокусується на більш глибоке занурення у вашій безпеці. Вкл.-викл кнопки дозволяють легко перемикати функції, хоча це Примітно, що безкоштовна версія все ще досить обмежений у порівнянні з вільною конкуренцією.Червоний прапор з ім'ям програми служить оболонкою для закріплення люкс з Windows XP в стилі меню над ним. Це не виглядає погано в Windows 7, хоча це, безумовно, архаїчно.

Це виглядає навіть старше, в Windows 8. Єдина особливість, що ви не можете дістатися з будь-якої іншої частини інтерфейсу, крім рядка меню є меню Довідка - невеликий налаштування тут могли б зробив це більш привабливим.Основний інтерфейс вікна статусу, із зеленим прапорцем даючи вам знати, коли ви в безпеці. Це стає жовтим, коли є завдання по забезпеченню безпеки для виконання або коли ви вимкнути функцію, як захисту в реальному часі. Це стає червоним, коли є щось критично важливих яка вимагає вашої уваги.
Данные

Размер25 Mb
Скачиваний906
Язык Многоязычность
Изменен2013-02-03

Скачать

Добавить комментарий

You are here:   ГлавнаяДрайверы