Категории программ

Скачать бесплатно без регистрации и ожидания
Оглавление Поиск Наверх
Подробно о закачке
Zbot боти для Counter-Strike Версия:1.6

Zbot - офіційні боти фірми Valve для Counter-Strike 1.6. Зроблені на замовлення студією Turtle Rock Studios, яка незабаром була придбана компанією Корпорація Valve ™. Боти Zbot застосовуються в Counter-Strike: Condition Zero і Counter-Srtike: Source, вважаються кращими ботами для Counter-Strike 1.6.

Відмінність і перевага цих в тому, що рівень їх здібностей досить точно відображає людський. Наприклад, якщо Ви вибрали легкий рівень складність, то зможете помітити що боти часто стріляють чергами або "затиском" з положення стоячи, та варто Вам вибрати важкий рівень складності, то вони починають стріляти одиночними кулями із застосуванням стрейфа, намагаючись переконатися в тому що кожна випущена куля потрапить в Вас, а не пройде мимо. Боти можуть розмовляти по рації і у кожного свій оригінальний голос. Боти можуть використовувати щит, крастися, кидати флешки і вибухові гранати, можуть почути Ваші кроки і поміняти траєкторію руху, стріляти через стіни на слух і т.д. 

Zbot набагато реалістичніше інших ботів, їх поведінка і реакція на те, що відбувається навколо змушують відчути, що ви граєте з гідним противником, а не з плем'ям мисливців за головами. Головною особливістю цих ботів є те що вони самі роблять вейпоїнти якщо їх немає, тесть вони автоматично аналізують карту і їх не потрібно програмувати вручну під кожну карту. 

Управління: Щоб керувати ботами, потрібно викликати ігрове меню під час гри, за стандартом кнопка "H", або введіть в консолі команду "+ commandmenu".

Також використовуйте консольні команди, які наведені в статті "Консольні команди для ZBot". 

Налаштування: Детальний опис по настройці ботів описано в статті "Налаштування Zbot". 

Установка: 

  • Вкажіть інсталятору папку, де встановлений ваш Counter-Strike 1.6.
  • Наприклад: C: Program FilesCounter-Strike 1.6
  • Для Steam: C: Program FilesSteamsteamapps [ім'я аккаунта] Counter-Strike

Вилучення: 

  • Щоб видалити ботів, запустіть ярлик Меню Пуск - Все программи - Боти Counter-Strike 1.6- Удаліть ботів, або запустіть файл ... cstrikezBotUninstall.bat.Данные

Размер284 Мб
Скачиваний832
Язык Русский
Изменен2013-01-11

Скачать

Добавить комментарий

You are here:   ГлавнаяWindows