Категории программ

Overview Search Downloads Up
Category: Антивирус
Order by: Default | Name | Date | Hits | [Ascending]
Files:
Petya Sector Extractor Version:1

Download
Download

Специальный инструмент для самостоятельного создания ключа разлочки вируса-вымогателя Petya и Misha, который самостоятельно извлекает данные из определенных секторов зараженного жесткого диска.
Created
Size
Downloads
2017-06-28
858.67 KB
216
ShadowExplorer Version:0.9

Download
Download

ShadowExplorer позволяет просматривать теневые копии, созданные службой теневого копирования томов Windows Vista/7/8/10. Данная программа особенно полезна для пользователей домашних изданий, которые по умолчанию не имеют доступа к теневым копиям.
Created
Size
Downloads
2017-05-15
947.11 KB
764
Adguard Version:6

Download
Download

Adguard 6.0 - это полностью новый персональный защитник, он абсолютно другой. Выглядит и работает лучше, и быстрее, обладает новыми инструментами для защиты пользователей. Изменений так много, что обо всех просто невозможно рассказать. Вам лучше увидеть это своими глазами :) Adguard 6 официально доступен для скачивания и обновления!
Created
Size
Downloads
2016-03-15
167.49 KB
676
Генератор ключей для разблокировки винлокера и банеров

Download
Download

Ram SMS key generator - программа генератор ключей для SMS баннеров блокировщиков, позволяющая разблокировать Windows, если получили баннер на монитор о блокировании компьютера и навязчивыми требованиями денег c помощью sms.
Created
Size
Downloads
2015-03-12
2 MB
519
Adguard Version:5.9

Download
Download

Adguard 5.9 - это единственный в своем роде интернет-фильтр, позволяющий пользоваться интернетом именно так, как этого хочется Вам. Наслаждайтесь массой интересных сайтов без надоедливой рекламы, следящих за каждым вашим шагом счетчиков, опасности заражения вирусами и обмана онлайн-мошенниками.

Краткий список изменений:

  • Добавили новый модуль – Родительский контроль. Если ваша аудитория – родители, их это очень заинтересует. 
  • Ускорили работу и заметно уменьшили нагрузку на память и диск.
  • Добавили возможность установки расширений/пользовательских скриптов на любой вкус.
  • Исправили несколько очень важных дефектов и проблем совместимостиCreated
Size
Downloads
2014-03-27
1.56 Мб
796
Антивирус Avast Version:2014

Download
Download

Долго стоят на моем компе старый добрый ( или добрая) Avira, которая отлично отлавливала вирусы и прочие виртуальные бяки-буки. Но что-то начала она глючить, да и диск С слишком быстро переполнялся. Поэтому запало мне на думку проверить комп другим антивирусом. Поскольку халяву все мы любим, стал искать аналогичную Авире бесплатную и достойную замену
Created
Size
Downloads
2013-10-30
0 B
670
Adguard антібаннер, веб-фільтр, програма для блокування реклами Version:5.7

Download
Download

Adguard 5.7 - оновлення відомого захисника антивіруса для заборони банерів, online реклами і спливаючих вікон. Працює повністю в автономному режимі і не вимагає ніякого втручання. Adguard захищає користувачів від докучливих банерів і реклами, заощадить гроші за інтернет і прискорить завантаження строчок.
Created
Size
Downloads
2013-02-03
1,5 Мб
2379
Скачать NOD32 Smart Security Version:6

Download
Download

Антивірус ESET NOD32 Smart Security 6 - версія 2013 від професійного виробника антивірусних рішень, у вигляді комплексного антивіруса NOD 32. Рішення смарт - це варіант "все-в-одному флаконі" з різними видами захистів. Включає антивірус на двигуні відомого антивіруса нод 32, брандмауер, антишпигунський модуль і фільтр для захисту від спаму.
Created
Size
Downloads
2013-02-03
56 Мб
680
Защита флешек USB Vaccine Version:2

Download
Download

Навіщо потрібна програма для вакцинації USB флешки і карти пам'яті? Автозапуск придуманий для зручної роботи з зовнішніми пристроями для перенесення інформації, наприклад флешки або карти пам'яті. За роботу цієї функції на флешках відповідає файл конфігурації AutoRun.inf, але з'явилося багато вірусів які використовують цей файл для запису в нього свого вірусного коду, а коли ви вставляєте флешку або карту пам'яті в комп'ютер - запускається вірус. Таким простим методом, він копіює себе на інші комп'ютери. Тим самим заражаючи інших користувачів.
Created
Size
Downloads
2013-02-03
6 Мб
629
Скачать Аваст - Avast Free Antivirus Version:7

Download
Download

Avast Free Antivirus - є повнофункціональним продуктом, з такою ж зв'язкою систем антивірус і анти-шпигунське механізм сканування, яке використовуються в нашій продукції преміум-класу. Версія Avast Free Antivirus 7.0 забезпечує ще більш швидкий захист, ніж його попередник, і пропонує веб-репутації розширення для браузера, а також технології віртуалізації. Точна визначення загроз через Avast. CommunityIQ технології забезпечення Worry-Free завантаження, серфінг, соціальні мережі та ігрові - більше 170 мільйонів зареєстрованих користувачів (і більше 130 мільйонів активних користувачів).

Що нового в цій версії: оновлення містить різні виправлення безпеки та стабільності.
Created
Size
Downloads
2013-02-03
98 Мб
713
Скачать AVG AntiVirus Free Версія Version:2013

Download
Download

Наш погляд AVG - це самий повнофункціональний продукт з області комп'ютерної безпеки, AVG AntiVirus Free 2013 забезпечує функції захисту, які зазвичай можна знайти тільки в дорогих продуктах, і це ще не все. Ми вважаємо, що антивірусне програмне забезпечення ніколи не повинні стояти на шляху, тому ми додали технологію смарт продуктивності, що знижує час сканування і зберігає ігрові без дратівливих затримок і зависань викликано заплановані оновлення і сканування.

AVG AntiVirus Free 2013 також виходить за рамки виявлення і видалення вірусів на вашому комп'ютері. Функція антишпигуна в AVG дає вам контроль над веб-сайтами, які можуть збирати і використовувати дані (функція доступна при установці AVG Security Toolbar під час установки). Ця функція приєднується Anti-Spyware і анти WiFi-хакера, що забезпечує потужне індивідуального захисту будинку або в дорозі. Також новий зручний інтерфейс AVG 2013, яка робить управління вашої захисту як можна більш простим.
Created
Size
Downloads
2013-02-03
8 Мб
647
Скачать Ad-Aware Free Antivirus Version:10

Download
Download

Ad-Aware Free Antivirus пакет, який забезпечує основну захист від інтернет-загроз. Завдяки захисту в реальному часі від шкідливих програм, передових технологій виявлення Genocode, руткіт захист, планувальник, продукт дає вам можливість захистити себе в Інтернеті. Ad-Aware Free Antivirus - це повний захист від шкідливих програм, що тепер поєднує в собі технології Lavasoft для анти -шпигунського з традиційною антивірусним захистом.
Created
Size
Downloads
2013-02-03
25 Мб
625
Скачать антивирус Avira Free Antivirus Version:2013

Download
Download

Avira Free Antivirus 2013 усуває багато видів шкідливих програм, включаючи черв'яків, руткітів, програм дозвону. Особливістю Avira 2013 полягає в тому, що він включає в себе систему сканера, яка дозволяє уникнути зараження вірусами, хробаками й троянськими програмами, блокує нові віруси до їх запуску та зупиняє виконання невідомого коду, який виглядає підозріло. Авір надає вибір на реакцію на загрозу, Ви можете натиснути кнопку, що б запустити або блокувати, тим самим антивірус налаштовує систему безпеки під ваш комп'ютер.
Created
Size
Downloads
2013-02-03
25 Mb
649
You are here:   ГлавнаяСистемные компоненты